Twitch Aleminin En Popüler 5 Kanalı

2 dakika okuma süresi


3992
3992 puan

Twitch’in enleri!

Sosyal medya platformu ve canlı yayın sitesi olan Twitch birçok yayıncıyı ve izleyici bünyesine katmayı başardı. Twitch ortaklıkları ve bağış sisteminin insanları yayıncı olmak için teşvik ettiği bu canlı yayın sitesinde bazı yayıncılar ve oyuncular gerçekten başarıyı yakaladılar.Şimdi ise bu başarıyı yakalayan yayıncılardan kimler zirvede,kim ne kadar takipçiye sahip ve tahmini ne kadar kazanıyormuş görelim! Listemizi izlenme sayılarını değil takipçi sayılarını baz alarak hazırladık.

1)ninja

ninja13,198,899 takipçisi bulunan ninja zirvedeki yerini korumaya devam ediyor.Daha önce H1Z1 ve daha bir çok oyunla YouTube ve Twitch’de yayın açan ninja Fortnite ile sağlam bir çıkış yakaladı.Birçok şarkıcı ve oyuncuyla yayın açarak izlenme rekorları kıran ninja aylık 500 bin dolar kazandığını ve sponsor anlaşmalarıyla beraber geçen yıl 10 milyon dolara yakın bir para kazandığını açıklamıştı.Diğer sosyal platformları da aktif olarak kullanmayı başaran ve 27 yaşında olan ninja 408 milyon izlenmeye sahip.

2)Shroud

shroud2013-2017 yılları arasında aktif olarak CS:GO oyuncusu olan 24 yaşındaki Shroud şu aralar PUBG oynamakta ve 5,187,048 takipçiyle Twitch’de en çok takipçiye sahip 2.kanal ve 206 milyon 817 bin izlenmeye sahip.

3)TSM_MYTH

mythTeam SoloMid’in Fortnite oyuncusu Myth aynı zamanda bir youtuber ve 19 yaşında.Onun bu listeye girmesinin nedeni ise Twitch’de en çok takipçisi olan 3.kanal olması 4,768,816 takipçisi var.Myth’da sosyal medya platformlarını etkin kullanmayı başaranlardan ve Twitch’de 68 milyon 446 bin izlenmesi bulunuyor.YouTube’da ise 4,5 milyona yakın abonesi var.


4)Tfue

tfueListemizde bir Fortnite oyuncusu daha bulunuyor ve ne hikmettir ki bu arkadaşımızda sosyal medya platformlarını çok efektif kullananlardan.Kendisinin YouTube’da 8,5 milyon abonesi var.Twitch’de ise 4,591,257 takipçiye sahip.Twitch’de 76 milyon 710 bin izlenmesi bulunurken.YouTube’da videoları 560 milyon izlenmiş Wow!

5)summit1g

summitİnsanların genelde muhabbetini sevdiği bu abimiz 31 yaşında ve yıllardır oyun oynayıp bunu yayınlıyor.Twitch üzerinde 3,515,598 takipçisi olmasına rağmen YouTube’da 500 bin abonesi var.Yani daha çok Twitch üzerinden işi büyütmüş diyebiliriz 260 milyonda izlenmesi bulunuyor.Sevdin mi? Ee arkadaşlarınla paylaşsana :)

3992
3992 puan

Tepkiniz Nedir?

Havalı he Havalı he
23
Havalı he
Çoh İyi Çoh İyi
233
Çoh İyi
SSARDI SSARDI
210
SSARDI
Hayırlısı Bilader Hayırlısı Bilader
186
Hayırlısı Bilader
Yok Artık! Yok Artık!
141
Yok Artık!
necatigunduz

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir İçerik Türü Seçin
Kişisel Test
Kişilik hakkında bir şeyler çıkartmak için sorular hazırla
Önemsiz Bilgi Yarışması
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevapları olan bir dizi soru hazırla
Oylamaca
Karar vermek veya seçenekleri belirlemek için oylat
Hikâye
Görsel ve metinlerin gücünü kullanın ve hikayenizi paylaşın
Liste
Klasik internet listeleri
Geri Sayım
Klasik internet geri sayımları
Açık Liste
Kendi ögeni gönder ve en iyi gönderim için oy ver
Sıralanmış Liste
Yukarı veya aşağı oy ver listenin en iyi maddesini seç
Mim
Resim yükleyin ve kendi mimlerinizi oluşturun
Video
YouTube veya Vimeo videoları paylaşın
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format