Black Friday Tüm Markalar Ve İndirimler

4 dakika okuma süresi


Evet kimi markaların Süper Cuma kimilerinin Bereketli Cuma kimilerinin ise Şahane Cuma gibi isimler koyduğu ABD’de Black Friday olarak çıkmış olan ve tüm dünyaya yayılan indirim günü geldi çattı.
Kimi markalar geçen haftadan indirimlere başlamış olsa da genellikle perşembe gecesi 00.00’dan sonra başlayacak olan Black Friday etkinliği  günümüze kadar alışveriş tutkunlarından tutun ihtiyacı olan bir şeyi hesaplıya almak isteyen  herhangi bir insanın bile ilgisini çekmeyi başarmıştır.Son yıllarda bu günün isim ve anlamı ülkemizde çokça tartışılıp gündeme gelse dahi alışveriş yapan insanlar ve mağazalar tarafından olumlu şekilde karşılanmaya başlamıştır.
Biz ise bu etkinlikte indirime gidecek site,marka,ürün aklınıza ne gelirse artık bir arada toplamaya ve bir liste yapmaya karar verdik.İşte Türkiye’deki “Efsane Cuma”İndirimleri:

AMAZON

 

 

amazonAmazon Türkiye açıldıktan sonra satış rakamlarında ciddi artış yakalayan ve rekabeti alevlendiren Amazon’da Beklenen Cuma Fırsatları adı ile tonla indirim yapmış.2000 TL’lik bir dizüstü bilgisayar %28 indirim ile 1450 TL ye. Rowenta marka elektrikli süpürgenin 2.499 TL yerine %66 indirim ile 840 TL ye düştüğüne bakarsak Amazon indirimlerde cömert davranmış diyebiliriz.


BERSHKA

 

 

bershkaHem erkek hemde kadın kategorisindeki %50 ye varan indirimlerle müşterilerini mutlu eden Bershka normalde 22.00’da, uygulamasında 20.00’da indirime başlıyor.Hatta fermuarlı ince ceketleri tam %50-%40 indirimde olduğunu söylemeliyiz.


LG

 

 

lgBlack Friday indirimlerinin en çok dikkat çeken markalarından olmayı başaran LG  7 adet LG G7 ThinQ model telefonunu 7 TL gibi bir fiyatla satacak.Kampanyanın 23 Kasım 10.00’da başlayıp 23 Kasım 22.00’da sona ereceğini açıkladı.Elini çabuk tutanlar kampanya süresince saat tam 10.00’da,12.00’da,14.00’da,16.00’da,18.00’da,20.00’da ve 22.00’da 1 adet LG G7 ThinQ modelini 7 TL ye satın alabilecekler.


TRENDYOL

 

 

trendyol indirimİndirimleri erken başlatan Trendyol 20-25 Kasım tarihleri arasında EFFFSANEindirimler ile geliyor.Trendyol’un peynir ekmek gibi tüketilen ürünü Aqua Dİ Polo Saat koleksiyonuda Black Friday kapsamında indirime girmiş durumda.279.00-299.00-319.00 TL bandındaki saatleri 59.99 TL’ye inmiş ve ikinci bir ürün seçtiğinizde yalnızca ek +1 TL ödüyorsunuz.Seçtiğiniz ürün aynı butikteki bir saat veya parfüm(parfümlerde 279.00TL civarında ama ek 2. ürün olarak seçerseniz +1TL) olabilir.

Daha birçok aksesuarda ve giyim,teknoloji,kozmetik ürününde büyük indirimlere giden Trendyol’a bir göz atmanızı tavsiye ederiz.Malum kış aylarına girdik yaklaşık 110 Tl indirimle CAT marka bir bot almak isteyebilir veya bir mont satın almak isteyebilirsiniz.İhtiyaç ve isteklerinize göre her şey mevcut diyebilirim.H&M

 

 

H&MTARZ ve SADELİK kavramlarını ürünlerinde harmanlamayı başaran son yıllarda popülaritesini katlayan H&M’de %50 ye varan indirimlerle karşımıza çıkıyor.Gerçekten ara ara H&M’nin ürünlerine bakan birisi olarak söylemeliyim ki ilk defa bu kadar bir sweatshirtün yarı yarıya düştüğünü görüyorum.Yani böyle birkaç gün var bu günlerde düşüyor fakat genel indirimlerine göre gerçekten yarı yarıya.


UDEMY

 

 

udemyBirçok konuda eğitim satın alabileceğiniz Udemy de durmamış indirimi yapıştırmış hatta o indirime erken gidenlerden.Dediğimiz gibi yazılımdan işletmeye,pazarlamadan fotoğrafçılığa,müzikten matematiğe ve hatta spor gibi bir çok daha konuda uzmanından eğitim satın alabilirsiniz.400-410 TL olan birçok eğitim 25 TL ye düşmüş durumda iken ilgi alanınıza göre veya tamamen yeni bir hobiye yönelerek yeni bilgiler deneyimler elde edebilir,kendinize bir şeyler katmaya devam edebilirsiniz.Benimde 5 kadar kurs aldığım Udemy platformundan güzel sonuçlar ve verim aldığımı söyleyebilirim.Eğitmenin profilini inceleyebilir,kurs içeriğini görebilir veya önizleme videoları ile kurun küçük bir kısmını izleyerek eğitmenin anlatış tarzını deneyebilirsiniz.


D&R

 

 

d&r

Kitap tutkunlarının uğrak noktalarından olan D&R bilindiği üzere kitap yanında film,müzik,oyuncak,elektronik,oyun&konsol,kırtasiye,kişisel ürün gibi kategorilerde binlerce ürününde satıldığı bir yer. Şahane Cuma indirimleriyle bu binlerce ürün %60’a varan indirimler ile karşımızda. İndirimler ise perşembe gecesi 00.00’da online mağazasında başlıyor.


TEKNOSA

 

 

teknosa

Tekno Cuma indirimleri evet karşınızda anlatmaya gerek yok şırıl şırıl akıyor.Evet sayın seyiciler,vay şöyle olmuş, mükemmel manzara,konuşmuyorum görüyorsunuz. Konuşmam kesin, anlatmayacağım görüyorsunuz çünkü neden anlatayım.Sevdin mi? Ee arkadaşlarınla paylaşsana :)

Tepkiniz Nedir?

Havalı he Havalı he
23
Havalı he
Çoh İyi Çoh İyi
233
Çoh İyi
SSARDI SSARDI
210
SSARDI
Hayırlısı Bilader Hayırlısı Bilader
186
Hayırlısı Bilader
Yok Artık! Yok Artık!
140
Yok Artık!
Melih Çelik

Sakarya University CS ~ CE Full Stack Web Developer bla bla...

One Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir İçerik Türü Seçin
Kişisel Test
Kişilik hakkında bir şeyler çıkartmak için sorular hazırla
Önemsiz Bilgi Yarışması
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevapları olan bir dizi soru hazırla
Oylamaca
Karar vermek veya seçenekleri belirlemek için oylat
Hikâye
Görsel ve metinlerin gücünü kullanın ve hikayenizi paylaşın
Liste
Klasik internet listeleri
Geri Sayım
Klasik internet geri sayımları
Açık Liste
Kendi ögeni gönder ve en iyi gönderim için oy ver
Sıralanmış Liste
Yukarı veya aşağı oy ver listenin en iyi maddesini seç
Mim
Resim yükleyin ve kendi mimlerinizi oluşturun
Video
YouTube veya Vimeo videoları paylaşın
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format